Witaj na Forum GNOMONIKA.pl

Przed rozpoczęciem korzystania z Forum przedstaw się pozostałym
użytkownikom. Zawsze miło poznawać nowych ludzi :)

Re: Witaj na Forum GNOMONIKA.pl

Postprzez Dharani » 31 sie 2010, 22:34

Cześć Przemek :)
Miło, że zdecydowałeś się ujawnić :) Zapewne jest tu więcej osób, które czasem zaglądają, ale nie chcą się angażować. A szkoda. Co do zegara w toruńskim Zoobotaniku, to czy stoi dokładnie tam gdzie stał wcześniej? Widywałeś go tam przedtem? Niedawno autora słonecznika zaalarmował ktoś znajomy z Torunia twierdząc, że zegara nie ma. Ponoć zmienił się zarząd i ów ktoś w tym właśnie upatrywał przyczyn zmian. Tak czy inaczej cieszę się, że zegar jednak jest i jak mówisz nic mu nie grozi.
Pozdrówki
Mamo, kup mi globus Warszawy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Dharani
Pasjonat
 
Posty: 1219
Dołączył(a): 11 sty 2010, 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witaj na Forum GNOMONIKA.pl

Postprzez przemek » 2 wrz 2010, 09:43

Witaj Dharani,
wydaje mi się, że zegar znajduje się niezmiennie w tym samym miejscu. Jest to dokładnie ta sama lokalizacja, co na zdjęciach z prezentacji w katalogu. Wokół nie widać też żadnych zmian, które mogłyby świadczyć, o tym, że ostatnio coś złego mogło się temu zegarowi przytrafić. Trawa wszędzie dokoła rośnie równo i radośnie, tylko osiołki gdzieś się pochowały. Pytaliśmy pracowników i byli zdziwieni, że ktoś miałby zamiar zegar demontować lub przestawiać.
Pozdrawiam z grodu Kopernika,
przemko
Avatar użytkownika
przemek
Pasjonat
 
Posty: 128
Dołączył(a): 31 sie 2010, 21:16

Re: Witaj na Forum GNOMONIKA.pl

Postprzez Dharani » 2 wrz 2010, 22:19

Dziękuję Przemku za dochodzenie i potwierdzenie istnienia tego słonecznika. Najwyraźniej informator, który zaalarmował autora zegara nie szukał za dobrze lub swe doniesienia oparł na niesłusznych przesłankach. Wycofuję w związku z tym ogłoszenie, które pojawiło się w "Krótko i na temat". Dodam tylko, że czynię to z prawdziwą ulgą :)
Mamo, kup mi globus Warszawy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Dharani
Pasjonat
 
Posty: 1219
Dołączył(a): 11 sty 2010, 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witaj na Forum GNOMONIKA.pl

Postprzez kowal » 20 maja 2011, 09:50

Witam wszystkich!
Marek lub kowal z Kwidzyna, tak mnie zwą.Od dłuższego już czasu tutaj zaglądam.Moją pasją stało się kowalstwo i zegary słoneczne.Kilka moich prac już tutaj jest.Wczoraj napisałem o zegarze w Sieradzu.Powiem krótko,słoneczniki rządzą !!!Witajcie raz jeszcze.
kowal
Zegarmistrz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2011, 21:05

Re: Witaj na Forum GNOMONIKA.pl

Postprzez Dharani » 21 maja 2011, 22:27

Cześć Marek (Kowal też ładnie) :)
Fajnie, że się odezwałeś - właśnie miałem szukać do Ciebie kontaktu. Co zaś do Twoich zegarów, to wczoraj stałem przy Twoi, poprzednim głośnym dziele - przy dworcu w Elblągu. Fajnie, że są ludzie, którzy robią zegary :) Witaj na Forum.
Mamo, kup mi globus Warszawy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Dharani
Pasjonat
 
Posty: 1219
Dołączył(a): 11 sty 2010, 23:41
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Powitania



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron