Dzień dobry :)

Przed rozpoczęciem korzystania z Forum przedstaw się pozostałym
użytkownikom. Zawsze miło poznawać nowych ludzi :)

Dzień dobry :)

Postprzez gr3 » 12 cze 2013, 10:31

Od dawna zaglądam na gnomonika.pl. Najczęściej szukam informacji o zegarach słonecznych spotkanych, czy to w świecie rzeczywistym na własne oczy, czy też pokazanych, wypatrzonych przez znajomych. Czasem miałbym ochotę dodać od siebie swoje trzy grosze (patrz nick ;) ) czy o coś zapytać. Astronomią interesuję się od szkolnych lat gdy mieszkałem w Grudziądzu. Trudno by inaczej mając tak wspaniałą nauczycielkę - panią Małgorzatę Śróbkę. Do astronomii dołączyły się zainteresowania astronautyką, najbardziej intensywnie w czasach działania programu ZNEK (m.in. brałem udział w opracowywaniu podręcznika do nauczania astronautyki jako przedmiotu w szkole średniej i gimnazjum). Od studenckich czasów mieszkam w Gdańsku. Jestem elektronikiem programistą (mikrokontrolery). Ogólnie interesują mnie dziedziny ścisłe - fizyka, matematyka, chemia. Pozdrawiam wszystkich tu obecnych jak też tylko zaglądających
Grzegorz Redlarski
gr3

Re: Dzień dobry :)

Postprzez Dharani » 12 cze 2013, 12:43

Witaj Grzesiek :)
Fajnie, że do nas dołączyłeś. Każde 3 grosze - choć kwota nieznaczna - mają wartość i mogą rzucić na sprawę nowe światło. Nie zawsze dajemy radę dostrzec wszystkie szczegóły, więc komentarze są na wagę złotówki :) Czuj się jak u siebie.
Darek
Mamo, kup mi globus Warszawy.

Obrazek
Dharani
Pasjonat

Re: Dzień dobry :)

Postprzez mlose » 14 cze 2013, 00:02

czołem, czołem !
Również witam i najgoręcej pozrdawiam.
...dawny bywalec OMSY :)
mlose
Pasjonat